PDF1

تبدیل پی دی اف فارسی به ورد - Convert Pdf to word

درباره ما

از زمان معرفی فرمت PDF توسط شرکت ادوبی در سال 1993، بسیاری از اسناد علمی در قالب این فرمت منتشر شده است. از آنجا که ماهیت فایل های PDF بگونه ای است که مناسب برای خواندن و یا چاپ گرفتن می باشند بنابراین تا زمانی که نیاز به ویرایش یک فایل pdf ندارید این فرمت بسیار کارا خواهد بود. اما چنانچه بخواهید متن یک فایل pdf را ویرایش نمایید انواع مشکلات بروز می کنند. بی شک تاکنون با فایل های PDFی برخورد داشته اید که امکان کپی نمودن متن آن به داخل یک فایل Word میسر نبوده است. بعبارتی هنگام کپی نمودن متن داخل یک فایل PDF حروف بصورت اشکال نامفهوم و بهم ریخته منتقل می شوند. این نارسایی همواره باعث ایجاد مشکلاتی مانند عدم امکان جستجو یا نیاز به تایپ مجدد متون شده است.

با هدف پیدا کردن راه حلی برای این مشکل تحقیقات جامعی از سال 1390 توسط ما آغاز شده است و کماکان نیز ادامه دارد. نتیجه این تحقیقات به شکل یک نرم افزار در آمده است که اولین نسخه آن را در سایت Pdf1.ir می بینید. در حال حاظر کار بر روی توسعه و اشکال زدایی این نرم افزار ادامه دارد و همواره در پی بهبود آن هستیم.

خدمات سایت

هر کدام از کاربران که نیاز به تبدیل فایل های pdf خود به word را دارند می توانند فایل خود را از طریق این صفحه ارسال و پس از مدتی فایل word آن را دریافت نمایند. از آنجا که قسمتی از فرآیند تبدیل توسط انسان انجام می شود بنابراین امکان تبدیل بلادرنگ وجود نداشته و متقاضیان محترم باید کمی منتظر بمانند تا فایل آنها توسط مسولان سایت تبدیل شده و در اختیار آنها قرار گیرد. امیدواریم بتوانیم در آینده این مشکل را برطرف نماییم.

مدیر مسول و صاحب امتیاز نماد الکترونیک

جلیل آرین یگانه

همکاران ما

سایت پاپیروس

ثبت و پیگیری شکایات

خواهشمند است هرگونه انتقاد، پیشنهاد، نظرات و یا شکایات خود را از طریق صفحه تماس با ما مطرح نمایید.